Auto Niki

Плевен зад КАТ посока с.Опанец

Плевен
За контакт
Телефон 0899194242
Телефон 0896661919
Автомобили
Марка Тип Купе Гориво Скорости Състояние
1
1-10 от 10 оферти подреди по  цена   
7,350 ЛЕВА
Kia Sorento 2.4
бензин
9,999 ЛЕВА
Kia Sportage 2.0 i 4x4 ГАЗ
бензин
1,050 ЛЕВА
Moskvich 21412 1.5
бензин
5,750 ЛЕВА
Ford Connect 1.8.ГАЗ
бензин
9,500 ЛЕВА
Mercedes-Benz E 320 CDI
дизел, автоматик
9,700 ЛЕВА
BMW X5 3.0 230 LPG
бензин, автоматик
3,500 ЛЕВА
Mercedes-Benz A 180 CDI
дизел
7,250 ЛЕВА
VW Touareg 2.5 TDI 175k.c
дизел, автоматик
7,750 ЛЕВА
Mercedes-Benz B 170 1.7 116кс ГАЗ
бензин
2,850 ЛЕВА
Chevrolet Lacetti 1.4
бензин
1-10 от 10 оферти
1
Powered by
Търсите автомобил?