19.10.20  
цена по договаряне

пръскачки

Октомври 2017, Прикачен инвентар, Употребяван, нов внос, Силистра
rabote6ta, 8 metra ramene bez te4ove - vazmojna dostavka

Възможност за бартер

Особености и Екстри

Частно лице
Силистра