22.10.20  
1,590 ЛЕВА

Gareli TS

Ноември 2011, Скутер, Употребяван мотоциклет, нов внос, Плевен, 0км, Бензин, 10к.с., 125см3, Четиритактов, Бежов металик
Чисто нов на 0 км
babauto
Плевен
  • Изпрати запитване
  • град Плевен ; Дружба 1, до 121 блок., Плевен