07.05.21  

Iveco 190e38

Април 1999, Автовоз, Употребяван, За части, Дизел, 1 оси, Червен
Ивеко 190e38 на части
Рома ЕООД
Бобошево
 
  • Изпрати запитване
  • ул.Герена, Бобошево