04.05.23  

Opel Astra 1.7cdti

Април 2007, Хечбек, Употребяван автомобил, За части, Дизел, Ръчни скорости, 4/5 врати, Сив
снимката е примерна
 
 
  • гр. Сопот пътя за лифта, Сопот