12.07.22  

Fiat Stilo 1.9

Май 2002, Хечбек, Употребяван автомобил, За части, Дизел, Ръчни скорости, 4/5 врати, Светло зелен
На части !!! автоморга гр. Сопот . тел, за контакти : 0885262763 или 0899138213
 
 
  • гр. Сопот пътя за лифта, Сопот