24.11.20  

Toyota Yaris 1.4 D4D

Ноември 2009, Хечбек, Употребяван автомобил, За части, Дизел, Ръчни скорости, 4/5 врати, Сив
На ЧАСТИ !! автоморга гр. Сопот. тел. за контакти : 0899138213 или 0885262763
  • гр. Сопот пътя за лифта, Сопот