14.09.20  

Fiat Croma 2.0i

Юли 1994, Седан, Употребяван автомобил, За части, Бензин, 155 555км, Ръчни скорости, 4/5 врати, Черен
НА ЧАСТИ !! автоморга гр. Сопот

Особености и Екстри

Комфорт: Климатроник, Ел.огледала
  • гр. Сопот пътя за лифта, Сопот