31.05.26  
2,000
3,911.66
EUR
BGN

Audi A6

Октомври 2001, Седан, Употребяван автомобил, В добро състояние, Дизел, 261 000км, Ръчни скорости, 180к.с., EURO 3, 2500см3, 4/5 врати, Син
Описание:
Цена: 2000 € (Възможен коментар на цената само при сериозен интерес на място!)
Пробег: 261 000 км (по табло)
Локация: гр. Смолян
Продавам личния си автомобил – Audi A6 C5, 2001 г. (фейслифт). Колата е с най-търсената и здрава комбинация за модела: 180 к.с. (380 Nm), ръчна скоростна кутия и истинско 4x4 Quattro (Torsen).
Автомобилът е от дълго време в семейството. Каран е и е поддържан първо от баща ми, а след това от мен. Служи ни вярно и е изключително проходима и стабилна машина, особено за тежки зимни условия.
Силни страни, екстри и обслужване:
• Здрава механика – перфектно работещо Quattro и безпроблемна ръчна скоростна кутия.
• Двигателят е обслужен с масло преди 5000 км.
• Комфорт: Изцяло електрически предни седалки (фул ел. шофьорска и пасажерска), ел. стъкла, ел. огледала и подгрев на стъклата.
• Сигурност: ESP (Traction control) система с бутон за включване и изключване (ON/OFF).
• Монтирана е Android мултимедия.
Забележки (цената е изцяло съобразена с тях):
Пробегът по табло е 261 000 км (напълно съм наясно, че за годините си реалните километри вероятно са повече, затова не искам да заблуждавам никого с празни обещания). Не крия състоянието на колата, тя има нужда от козметична любов:
• Външни забележки: ръжда в долната част на дясната врата, ожулвания по задната броня и веждите.
• Интериорни забележки: скъсана кожа на пасажерската седалка и увиснал таван (хванат временно).
Колата е технически корава машина, перфектна за зимата и работа, но козметиката не е перфектна. Продавам я с огромно нежелание, единствено поради преминаване към по-нов автомобил. Търся ѝ собственик, който оценява здравата механика и екстрите пред перфектната боя!

Особености и Екстри

Комфорт: Климатроник, Кожен салон, Ел.стъкла, Ел.огледала, Ел.седалки
Сигурност: 4x4, ABS, ESP, Халогенни фарове
Друго: Навигационна система
Частно лице
Смолян